Jump to contenthttp://godsgames.eu
Tomorrowland

Super Administrator
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 16h 36m 30s

Community Reputation

6 Neutral

1 Follower

About Tomorrowland

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tomorrowland

  e

  Ką tu čia dar diskutuoji su tokiais, rakink tema ir fsio. Aiškiai pasakiai jei nori cs'o fascupo durys atviros. Čia bandys apgauti kaip tik gali,kad patvirtintum.
 2. Na taip manau pritariu vs, esam dažnai adminu serve tai ir tikrintų ji jei koks įtarimas kiltų.(bus po padidinimo stiklu 😅) o jei pasigauna dar kartą ban'as amžinas be jokių diskusijų. Nes dabar vasarą,tai dienos metu labai ilgai mixas renkasi o vakarais aišku geriau, bet žaidėjų manau nepamaisytu daugiau patvirtintu.(aišku švariai žaidžiančių) Siūlai bandyti ant visų trijų patvirtinti, nes trečioj gan retai susirenka.
 3. Unban padariau, bet atsargiai juk zinot kad sistema banina uz visokius tokius dalykus.
 4. Na aš nemačiau situacijos iš arti tų kelių mixu,tai nežinau detalių, tiesiog žinau kaip dažnai būna su kitais žaidėjais. Todėl ir sakau,kad žmonės labiau turėtų išmokti bendrauti vieni su kitais ir plius pagarbiau vieni su kitais, nebūtinai žaidėjas adminui, bet aplamai žaidėjas žaidėjui. O Bana tau uždėjo, spėju todėl nes nickas kaip jasno ,nes matau visi trys banai su tokiais nickais. Aišku galima paprašyti,kad pasikeistų nicka ir tiek, sutinku su tavim šiuo klausimų, bet iš kitos pusės nesuprantu kam dėtis trims žmonėms serve tokį patį nicka kaip admino? Taip kad kartais prieš kažką darantis bent truputi pagalvokit ar tai verta ir ar bus naudos? Tai bus lengviau gyventi ne tik žaidime bet ir gyvenime 🙂 Na as banu nenuimsiu, savo nuomonę pasakiau. Tegul pasisako kiti adminai ir gal atbanins. Good luck 😉
 5. Tokia,kad nereikia išsikalineti iš žmogaus, nu ir kas kad dugną trina, tai galima išsipisineti?? Nieko blogo sakyta nebuvo sakai , bet jasnas sakė du mix iš eilės išsidirbinejo. Pastebėjau jei nepašaudo ar šiaip botas tai galima stumti ką nori vistiek botas tipo? ar koks paaiškinimas turėtų būti? Kas liečia tave,taip tu ramus esi ir neesu pastebėjęs kad mėgsti prisikabinti prie žmonių, bet kiti ne kartą matęs kai prie jasno prisikabineja iš oro... Pagarbą užsitarnaujama per cs'as? 😅 Žmogau, elementarus dalykas mokėjimas bendrauti su žmonėmis ir tiek... Daugumai tai nesigauna,kad ir kaip gaila... Išmokit gražiai bendrauti vieni su kitais ir tokiu nesąmonių nebus.
 6. Be jokios blogos minties?? Kokiu tolku išvis Nick keistis tokį pat kaip kažkieno kito? Žmonės gerbkite vieni kitus ir mažiau bus bėdų. Plius aplamai daug susireiksminusiu yra dėl to cs'o ir šnekančių daugiau nei reikia be pagarbos, taip kad baninsim dažniau dabar tokius veikėjus. Kam banus jasnas uždėjo,nebus unban! Sorry hebra, laikas trumpas bano, palauksit ir tuo pačiu pamoka bus kitiems! 😉
×
×
 • Create New...