Jump to content

http://godsgames.eu

GodsGames.eu

Del trečio arenos!!!

Recommended Posts

Kaip ir minėjau, atidarau trečią areną visiems banintiems žmonėms, bet ją paliksiu be priežiūros... Bus kišamasi minimaliai.

Tvarka dėl patvirtinimų lieka ta pati, visi kas nori žaisti, turi pradžioje susisiekti su manimi... Ka turiu užsibaninęs ant steamo ar website, neina užsireginti su el. paštais ir t.t., visi turi susisiekti su manimi. Aš jums padėsiu išspresti šitas problemas ir sutvarkysim viską iki galo.. Tad visi norintys rašot man.

Jeigu neina susisiekti, tai paprašykit kitų žmonių, kad sumestų mus į bendrą chatą!!!

Visi baninti kas žais trečioje arenoje, tie žmonės neturės jokių teisių kandidatuoti į rengiamus turnyrus, Niekas nebus unbaninti ant pirmos ir antros arenos kol nesueis senaties terminas ar Main Administratoriai nenuspręs, kad žaidėjas yra pasitaisęs ir gali žaisti. (Tad iš šios puses neturėkite net kažkokių vilčių ar neįrodinėkite mums ankčiau laiko)...

Kas gavo banus ant pirmos ir antros kaip už "Nepageidaujamas", tie jau niekada nebežais GodsGames.eu projekte.

Kas kipišuos ar bus kažkokios nesamones trečioje arenoje, galite man net nerašyti ir manęs nevarginti... Tikrai aš jos neprižiūrėsiu... Galėsit mėginti rašyti Main Administratoriams, kurie ir nuspręs ar reikia susisieks su manim ar ne.

Dėl ko galit pranešinėti, tai nebent tik dėl serverių bugų, kuriuos vis bandome pašalinti...

Dauguma klausia kaip reikia pasitvirtinti greičiau ant serverių, trumpai pamėginsiu paaiškinti.

1. Prisiregistruojate prie website su STEAM INTEGRATION.

2. Padarote WARGOD SCANA!

3. Susisiekiat su manim per STEAM asmeniškai ir pateikiat visa informaciją!

• Thanks 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...