Jump to contenthttp://godsgames.eu
Sign in to follow this  
GodsGames.eu

Forumo taisyklės [LT]

Recommended Posts

Forumo taisyklės

1. Pagrindinės GodsGames.eu forumo taisyklės yra paprastos: būkite atsakingi ir pakantūs vieni kitiems. Mandagūs, kultūringi, neįžeidinėkite vienas kito, negrasinkite vienas kitam, nenaudokite necenzūrinių žodžių.

2. Diskusijų metu privaloma laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti, negrasinti. Raktinis žodis: Parazitai. Jeigu bus nustatyta, kad pažeidžiamas forumo dalyvio orumas, pranešimai bus trinami be jokio perspėjimo, o jų autoriai baudžiami.

3. Diskusijose bendraujama mandagiai ir neįžeidinėjama vienas kito. Už asmeninius ginčus bus baudžiama.

4. Kiekvieno forumo dalyvio nuomonė turi būti gerbiama.

5. Temų pavadinimai turi būti prasmingi ir aiškūs. Raktinis žodis: cia. Temos pavadinimas yra netinkamas tuomet, jeigu vien iš jos negalima suprasti, apie ką tiksliai temoje yra diskutuojama. Tokie temų pavadinimai, kaip „Turiu klausimą" arba „Reikia pagalbos" bus trinamos.

6. Temos turi būti kuriamos tik joms skirtuose forumuose. Prieš tai būtina patikrinti, ar panašia tema nebuvo diskutuota anksčiau. Pasinaudokite paieška ir įsitikinkite, kad tokios pačios temos nėra forume. Draudžiama skelbti tą pačią temą keliose diskusijų skiltyse vienu metu.

7. Jūsų temos pavadinime, jūsų profilyje ir pranešimuose negali būti jokios reklamos susijusios su kitais panašaus tipo puslapiais.

8. Kito dalyvio temos negalima panaudoti savo tikslams, t.y. jo temoje rašyti apie savo problemas.

9. Kiekvienas narys prisiima visišką atsakomybę už savo skelbiamą turinį šiame forume.

10. Draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės toje pačioje temoje, išskyrus tuos atvejus, kai pateikiama nauja informacija.

11. Vienas asmuo gali turėti tik vieną GodsGames.eu paskyrą. Aptikus, jog tas pats žmogus forume naudojasi keliais slapyvardžiais, visi jie bus nedelsiant ištrinti arba užblokuoti, o jam pačiam uždrausta dalyvauti diskusijose neribotam laikui.

12. Masinis netinkamo turinio privačių žinučių siuntinėjimas yra netoleruojamas ir traktuojamas kaip labai grubus nusižengimas, už kurį narys gali būti  šalinamas arba užblokuojamas forume.

13. Jei kilo problemų dėl administratorių darbo, prisijungimo prie forumo, pranešimų rašymo, visuomet galite kreiptis i pagrindinius administratorius ar forumo savininką. Raktinis žodis: nepageidaujami. Esant galimybėms, pridėkite kuo daugiau informacijos apie susiklosčiusią problemą. Tai gali būti nukopijuota teksto dalis, demo, screenshot ar panaši informacija, kuri padėtų greičiau išspręsti susidariusias problemas.

14. Mes specialiai neredaguosime ir netrinsime parašytų žinučių, tačiau pasiliekame teisę tai daryti be atskiro įspėjimo. Žinutės, neatitinkančios forumo tematikos ar prieštaraujančios šioms taisyklėms bus trinamos.

Už grubius arba pakartotinius šių taisyklių pažeidimus nariai bus blokuojami forume arba šalinami iš GodsGames.eu projekto!

Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimus, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas, jūsų IP adresas gali būti užblokuotas!

Šios taisyklės tam, kad laikytumėtės tvarkos!
Administracija pasilieka teisę keisti taisykles be asmeniško perspėjimo!

TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...